Skip to content
  1072 Budapest, Dob utca 2-4 között, 1. em.   •   +36 20 4366 122   •   |padma.szepsegszalon@gmail.com
MessengerFacebookInstagramEmail
Padma Szépségszalon Logo Padma Szépségszalon Logo Padma Szépségszalon Logo
  • SZALONUNKRÓL
  • ARCKEZELÉSEK
    • Segítség az új vendégeink számára
    • Bérlet ajánlatok
    • Carbon Peeling
    • Anti-aging arckezelések
    • Bőrmegújítás gyémántfejes mikrodermabrázióval
    • Bőrmegújítás AHA savas hámlasztással
    • Derma Pin Pen kezelés /Tűs Mezoterápia/
    • Tisztító arckezelések
    • Érzékeny, rosaceás bőrökre
    • Hyaluron és kollagén terápia
    • Mélyizom-stimuláló arckezelések
    • Arckezelések férfiaknak
  • TESTKEZELÉSEK
    • Summer Glow / Chill csomagok
    • Madero-terápia Lignum (fa) eszközökkel
    • Padma Szépség Szeánszok
    • Masszázsok
    • Testkezelések testpakolással, testpeelinggel
    • Stria és heg kezelés a testen
    • A női test speciális ápolása
    • Női és férfi hát tisztítása
  • TOVÁBBI KEZELÉSEK
    • Pandhy’s cukorpasztás szőrtelenítés
    • Szemöldök és szempilla formázás
  • INFORMÁCIÓ
    • Árlista 2026. áprilistól
    • Megközelítés
    • Nyitvatartás
    • Online időpontfoglalás
    • Ajándékutalvány
    • Süti tájékoztató
    • Adatkezelési tájékoztató
  • SZALONUNKRÓL
  • ARCKEZELÉSEK
    • Segítség az új vendégeink számára
    • Bérlet ajánlatok
    • Carbon Peeling
    • Anti-aging arckezelések
    • Bőrmegújítás gyémántfejes mikrodermabrázióval
    • Bőrmegújítás AHA savas hámlasztással
    • Derma Pin Pen kezelés /Tűs Mezoterápia/
    • Tisztító arckezelések
    • Érzékeny, rosaceás bőrökre
    • Hyaluron és kollagén terápia
    • Mélyizom-stimuláló arckezelések
    • Arckezelések férfiaknak
  • TESTKEZELÉSEK
    • Summer Glow / Chill csomagok
    • Madero-terápia Lignum (fa) eszközökkel
    • Padma Szépség Szeánszok
    • Masszázsok
    • Testkezelések testpakolással, testpeelinggel
    • Stria és heg kezelés a testen
    • A női test speciális ápolása
    • Női és férfi hát tisztítása
  • TOVÁBBI KEZELÉSEK
    • Pandhy’s cukorpasztás szőrtelenítés
    • Szemöldök és szempilla formázás
  • INFORMÁCIÓ
    • Árlista 2026. áprilistól
    • Megközelítés
    • Nyitvatartás
    • Online időpontfoglalás
    • Ajándékutalvány
    • Süti tájékoztató
    • Adatkezelési tájékoztató

Adatkezelési tájékoztató

Adatkezelési tájékoztatóVirág2026-05-15T09:27:37+02:00

Megnyitás / Letöltés

Adatkezelési Tájékoztató Padma Szépségszalon

B. Viktória
„A Spring refresh csomagot próbáltam ki. Először jártam a szalonban, Instagram hirdetés alapján jelentkeztem. Nagyon elégedett voltam mind a kezeléssel, mind a használt termékek minőségével. Testi és lelki feltöltődés, alig várom a következő alkalmat!”
Zs. Anita
„Köszönöm szépen, a szolgáltatás minősége nagyon magas, emelett csodás emberi kapcsolódás! Szakmaiság, lelkiség, nőiesség! Csak ajánlani tudom Virág szalonját!!!!”
K. Klára
„Karina nagyon kedves, ügyes, teljesen ellazultam, élveztem a kényeztető szépülést. A facial cupping élénkítő, feszesítő hatását azonnal éreztem.”
G. Noémi
„Virág nagyon kedves ,jó fej és imádom ahogy dolgozik valahogy mindig megnyugszom amikor oda érek hozzá a szalonba . Egy pillanatra elfelejtem ,hogy mindig rohanok.”
T. Kinga
„Jó kezekben voltam! Nagyon kedves, vidám, közvetlen személyiség!:) Kellemes élmény volt!”
K. Krisztina
„Virág minden alkalommal lenyűgöző minőséget ad profi hozzáállással, csodás és harmónikus környezetben, magas minőségű termékekkel, személyre szabott kezelésekkel, érző és értő odafigyeléssel; mindezek együtt olyan eredményt adnak, ami egyedülálló és mindig visszavágysz, hogy élvezd a teljes megújulás élményét. Köszönöm, Virág, hálás vagyok!”
H. Nóra
„Tökéletes szolgáltatás, Virág nagyon precíz és kedves!”
A. Dóra
„Virág szaktudása lenyűgöző, érintése és személye pedig lélekemelő! Szívből ajánlom :)”
N. Tamás
„Minden tökéletes volt nagyon kedves és kiváló szakember ajánlom mindenkinek”
Sz. Mariann
„Patrícia csodát tett az arcommal, ezúton is köszönöm neki!”
T. Réka
„Fantasztikusan éreztem magam, pompás kezelést kaptam bőröm, lelkem felüdült köszönöm Virág <3”
F. Fanny
„Csodás arckezelés! Ellazít, relaxál, feltölt. Minden nőnek kötelező!”
Sz. Katalin
„Másodszor voltam Virágnál, mindkét alkalommal nagyon pihentető volt a kezelés. Odafigyelő, nagyon jó szakember és kedves személyiség.”
M. Adrienn
„Hálás köszönet Karinának, a kezelés minden percét élveztem!”
N. Katarina
„Nagyon kellemes élmény volt! Sokat segített a fájós hátamon és feltöltött lelkileg. Legalább 5 évet fiatalodott a pofikám :) Köszönöm!”
K. Viktória
„Nagyon szeretek Virághoz járni. Kedvessége és pozitív kisugárzása mellett magas szintű professzionalitás jellemzi. Mindig tudja, hogy mikor van éppen szükségem egy jó beszélgetésre vagy éppen csendre és pihenésre. Mindenkinek ajánlani tudom, aki kellemes légkörben, profi kezek közt szeretne szépülni.”
B. Sebestyén
„Teljesen elégedett voltam a kezeléssel, jól éreztem magamat és bátran ajánlom majd másoknak is.”
N. Angéla
„Mindenkinek javaslom,hogy legalább egyszer próbálja ki a számára szimpatikus kezelést. Virág az első kozmetikus, akihez rendszeresen visszajárok. Problémás bőrömet is fantasztikusan kezeli és a tisztítás kellemetlenségei ellenére is feltöltődve távozom . :) ”
F. Zsuzsanna
„Fantasztikus ez a kezelés, csodálatos élményben volt részem és csodaszép arcbőrrel távoztam. :)”
Z. Robi
„Szenzációs élmény testnek és léleknek egyaránt. Köszönet és hála érte.”
B. Emese
„Patrícia nagyon profi szakemeber ès nagyon kedves is.”
T. Alexandra
„Kellemes kikapcsolódás volt, kellemes hangulatban. Jó élményekkel jöttem el, és szeretnék legközelebb is. :)”
H. Zoé
„Először jártunk tini kezelèsen Virágnál, de biztosan nem utoljára, bátran ajánlom!”
L. Hajnalka
„Kedves, figyelmes, munkájára igényes Patrícia. <3”
Sz. Tímea
„Nagyon meg vagyok elégedve, a lányok segítőkészek és kedvesek voltak.”
B. Blanka
„Nagyon jó minőségű szolgáltatás. Kedves munkatársak, kellemes környezet. Csak ajánlani tudom mindenkinek.”

P. Vivien
„Nagyon szeretem Virág hozzáállását a kezelésekhez, mindig tökéletesen, felfrissülve távozom. :)”

H. Bianka
„Második alkalommal voltam Patríciánál, aki rengeteg hozzáértő tanáccsal látott el. A vidám hangulat és a kedvessége a kezelés velejárója. Örülök, hogy visszajöttem hozzá, ezután is vissza fogok. :)”
K. Ibolya
„Kellemes környezet, kedves fogadtatás. Nagyon kellemes volt a kezelés kellőképpen ellazultam. Hangulatos zene, igazi relaxáló két óra. Köszönöm szépen.”
B. Beáta
„Végtelen kedvesség,odafigyelés és olyan béke, nyugalom, amit rég tapasztaltam. Egy kincset találtam. köszönöm szépen”
T. Henriett
„Nagyon szuperül éreztem magam, a kezdeti izgulás ellenére is! Tisztító kezelésre érkeztem Patríciához, aki nagyon kedves, és profi. Szívből ajánlom mindenkinek. :)”
B. Emese
„Nagyon szeretek ide járni. Szép a környezet és nagyon kedvesek a lányok. Virág csodálatosan szép szemöldököt készített nekem. Igazi profi szakember. Csak ajánlani tudom.”
K. Krisztina
„Patrícia mint mindig, most is profi és nagyon kedves volt. Ha így haladunk, még a végén megszeretteti velem -a számomra oly sokáig nyűgös- arcápolási rutint. Szeretettel ajánlom mindenkinek :)”
T. Cintia
„Virág kezelései a léleknek és a testnek is feltöltődést adnak.”
N. Annamária
„K. Karina munkájára igényes, felkészült kozmetikus.”
S. Anica
„Tökéletes kezelésben részesültem, felüdülést, megújulást jelentett számomra. Harmónia, figyelmesség, gyógyító kezek. Köszönöm!”
N. Ildikó
„Nagyon szeretem a Padma szalont, a kezeléseket, mert minden perc kényeztetés. Ár érték arányban szerintem verhetetlen. Minden perc kihasznált. Patrícia pedig Tündér, Virággal együtt. 10csillag.”
P. Marta
„nagyszerű kikapcsolódás és kényeztetés, köszönöm”
K. Nikoletta
„A hely hangulata csodálatos és nagyon nyugodt.Virág elképesztően aranyos és kedves és remek szakember!Mindenkinek szívből ajánlom.”
P. Eszter
„Szuper volt minden, Virág nagyon profi! És jót beszélgettünk :)”
K. Mária
„ Virág kiváló szakember minden tekintetben! Mégis kiemelem az emberi oldalát, ami számomra nagyon sokat jelent! Köszönöm a kellemesen eltöltött időt, amit a szalonodban tölthetek!”
L. Anna
„Nagyon profi és jófej, csak ajánlani tudom!”
K. Mária
„Kedvesség, szakértelem, helyszín, mind jeles. Nagyon várom már az első kezelést. Köszönet az ingyenes konzultációért, a hasznos tanácsokért.”
M. Virág
„Abszolút megy az 5 csillag! Virág profi volt, elképesztően kedves, nyugodt, bájos személyiség. A kezelés gyors volt, professzionális, az eredmény csodás:) Alig várom, hogy menjek legközelebb!”
G. Katalin
„Mindig csodálatosan érzem magam azután, hogy itt járok. A kezelések fantasztikusak. Testi-lelki feltöltődést jelent számomra. Az arckezelések után teljesen megújul a bőröm. A masszázs igazi stresszoldó. A kedvesség, szeretet, gondoskodás ötvözve a legkiválóbb precíz kozmetikai szakértelemmel, ezt jelenti nekem a Padma szépségszalon! Minden nőnek receptre írnám fel.”
V. Judit
„Egy hosszú nap végén kifejezetten jól esett a frissítő arcemelő köpölyözés, és masszázs. Kicsit fáradtan érkeztem, az arcom mégis kisimult ettől a kezeléstől. Karina pedig mindig kedves, segítőkész, és látszik, hogy élvezettel végzi a munkáját!”
Cs. Noémi
„A leggyönyörűbb szempillákat varázsolta nekem. Imádom a munkáját, mert mindig örömmel megyek el. Emellett nagyon kedves és figyelmes is. Hozzá járni egy felüdülés. :)”
K. Orsolya
„Virágtól kaptam egy Kelet varázsa szépség kezelést. A légkör, Virág személyisége önmagában is kellemes élmény volt, de a kezelés maga fantasztikus! A bőröm azóta is gyönyörű. Mindenkinek szivből ajánlom!”
B. Laura
„Nagyon szeretek Patríciához járni. Már többször voltam cukorpasztás szőrtelenítésen, és biztos fogok még menni. Patrícia kedvességével az egyébként nem kellemes szőrtelenítés is elviselhető lett a számomra. Csak ajánlani tudom :).”
V. Eszter
„Igazi felüdülés volt, végre ki tudtam kapcsolni kicsit! Köszönöm szépen!”
Ó. Andrea
„Első szemöldök festésemre menten Virághoz. Bevallom egy kicsit féltem és izgultam is. A végeredmény csodaszép lett! Mivel még sosem volt festve, első pillantásra szinte magamra se ismertem, de egy kis idő után megszoktam és nagyon tetszik. Szép íve van a szemöldökömnek és a színe is tökéletes lett. Virág nagyon kedves, és precíz! Csak ajánlani tudom. Visszajáró vendég leszek, ez nem is kérdés. Köszönöm <3 ”
L. Dóra
„Maximálisan ajánlom mindenkinek Karinát! Nagyon ügyes és kedves személyiség, folyamatosan figyelt rám kezelés alatt is. Remek szakember!! <3”
B. Sára
„Virág nagyszerű szakember, aki odaadással és a legjobb tudása szerint végzi munkáját, kiváló minőségű alapanyagokkal dolgozik, küldetésének tekintve azt, hogy másokon segítsen. Mindezek mellett számomra az is fontos és jóleső, hogy minden alkalommal megtaláljuk a közös szót és hosszasan tudunk beszélgetni, akármiről is legyen szó.”
K. Liliána
„Virág nagyon kedves volt, magyarázott minden lépést, egy percig sem volt kellemetlen érzésem, nagyon közvetlen és barátságos volt. A kezelés kíméletes volt és alapos, a kozmetika hangulata nyugodt és kellemes. Nagyon szépen köszönöm, és bátran ajánlom másoknak is, biztos,hogy visszajövök még.”
K. Liliána
„Nagyon kedves és kíméletes volt Virág, alaposan dolgozik és közben jót lehet vele beszélgetni, ami kicsit el is tereli a figyelmet a kellemetlenségekről.”
N. Edina
„Ez az a kezelés, amit receptre kéne felírni. Mindenkinek nagyon ajánlom. :)”
N. Dóra
„Rose de Luxe kezelés egy igazi luxus kényeztetés a bőrnek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Virágnál minden egy perc feltöltődés a testnek és a léleknek”
N. Boglárka
„Eddig 4 alkalommal voltam Karinánál, és minden esetben maximálisan elégedetten távoztam (arckezelések, hátkezelés, masszázs). Karina szakértelme, figyelme és kedves kisugárzása biztosítja, hogy minden alkalom pihentető élménnyé váljon. Minden kezelés egy kis mentális egészség frissítést is biztosít. Szívből ajánlom!”
G. Tímea
„Nagyon kellemes a légkör. Nagyon kedves, figyelmes Karina.”
S. Kitti
„Minden tökéletes és rendkívül nyugtató volt, Karina nagyon kedves és profin ellátott. Mindenkinek csak ajánlani tudom!”
K. Amanda
„Először próbáltam ki a madero kezelést Patríciánál és 1000%osan elégedett vagyok a kezeléssel, illetve Patríciával is! :) Már az első alkalom után nem csak szemmel érzékelhető a különbség, de belsőleg is. Úgy éreztem, mintha felhőből lennének a combjaim, a popsim. Voltak ugyan fenntartásaim, főleg a fájdalom miatt, de egyáltalán nem fáj, sőt, igazából nagyon kellemes volt! Patrícia végig odafigyelt rám, részletesen bemutatta az eszközöket, elmondta a jótékony hatásait a kezelésnek és hogy mire figyeljek oda mindenképpen! Nagyon aranyos volt, egy percig sem volt kellemetlen az ott töltött idő! :) Biztosan venni fogok bérletet, mert csodát tesz a testtel ez a kezelés! :)”
P. Sára
„Lassan két éve járok a szalonba és mindegy egyes alkalommal elégedetten távozok! Virág fantasztikus és nagyon motiváló személyisége mellett kiváló szakember is, az ő jelenlétében egy kezelés sem kellemetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :) ”
Cs. Dominika
„Már sokadszorra járok Virágnál. Lassan 2 éve hogy töretlenül teszünk az arcbőrömért. Általában a deep clean kezelésre járok és késő ősztől tavaszig beiktatunk egy gyémántfejes dermabráziót is, csodás a 2 kombó. Az első perctől meg voltam elégedve a kapott szolgáltatással és élménnyel. Merthogy itt egy élményt is kap az ember feltöltődik és érzi ott jó kezekben van teste és a lelke. Virágnak nagyon nagy szaktudása van odafigyel mindenre megtervez mindent, a termékek amiket használ egészen prémium minőségük. Jómagam is használom az egyik arcolaját az Adrienne Fellernek hát valami csodálatos. Nyugodt szívvel ajánlom a Padma Szépségszalont mindazon vendégeknek akik szeretnének elégedetten távozni csodaszép arcbőrrel.”
N. Judit
„A tisztìtòkezelések is nagyon pihentetőek és élvezetesek a Szalonban. Minden alkalommal felfrissülve és elégedetten távozom. Az alapanyagok kiválòak és nagyon jò illatuk van. A környezet nagyon pihentető. Összeségében nagyon jò élmény bármelyik kezelésre is megyek. :)”
K. Bernadett
„Szakmailag precíz, kitűnő customer service!”
Sz. Melinda
„Először jártam a Padmában.:) Az egész fantasztikus élmény volt, gyönyörű a szalon, nyugodt a légkör. Sosem voltam masszázson és kozmetikában is kb. 20 éve:) De ez az élmény meggyőzött, hogy járjak rendszeresen:) Karina ultrakedves és annyira szuperjó masszázsban volt részem, hogy már nézem is, hogy mikor jöjjek újra. Monitor előtti munkám miatt full beállnak a nyak,-váll,-arcizmaim és ez csodát tett!! Köszönöööm:) — Más kezeléseket is tuti ki fogok próbálni.”
R. Réka
„Minden szuper volt, nagyon relaxáló volt a kezelés.”
Sz. Melinda
„Zseniális volt a masszázs és a felhasznált termékek is. Köszönöm! :)”
O. Imola
„Patrícia nagyon kedves és professzionális volt, a kezelés maga pedig teljesen fájdalommentes. Nagyon ajánlom!”
T. Fanni
„Már több mint egy éve járok Virághoz és bátran mondhatom hogy az életem változott meg az Adrienne Feller és a Pandhy’s termékek használatával minden téren! Maximálisan elégedett vagyok továbbra is csak ajánlani tudom mindenkinek és senki ne féljen kipróbálni az újat! A változás lenyűgöző!!”
H. Sára
„Legjobb kozmetikai élmény! Szuper professzionalizmus, és igazán empatikus hozzáállás!”
P. Marta
„Nagyszerű élmény és kikapcsolódás volt a kezelés, és napokkal később is jól látható a hatása. Örömmel ajánlom.”
M. Csilla
„Karina szuper 2,5 órával ajándékozott meg. Kedves, figyelmes, és maximális alapossággal dolgozik (tisztítás- ajajj!), érződik rajta, hogy nemcsak végzi, de szereti is amit csinál. Tökéletesen el lettem kényeztetve a pakolásokkal, na és ahogy masszíroz az egy csoda!”
Cs. Fanni
„Nagyon élveztem, teljesen új emberként jöttem ki a kezelésről. Biztosan máskor is megyek!”
G. Noémi
„Patrícia nagyon kedves és segítőkész! :)”
N. Dóra
„Szeretek Patríciához járni gyantára. Profi, kedves, és gyors. :)”
H. Melinda
„Teljesen feltöltődve jöttem el Virágtól! Maximális figyelmet kaptam tőle, a környezet is a béke szigete :-) Hamarosan visszatérek, ez biztos!”
K. Fanni
„Nyugodt, meditatív környezetben telt a kezelés, Karina mindenféle hasznos információkkal és tanáccsal látott el, ami a bőrtípusomat illeti. A pórusaimat alaposan kitisztította és az Adrienne Feller kozmetikumokkal kényeztette. Az ajándék talpmasszázs pedig nagyon jól esett. Maximális kényelmet és precíz kezelést kaptam. Fanni”
Cs. Orsolya
„Kimerítő, nehéz nap után vágytam egy kis ellazulásra, gondoskodásra, és a vesztesek nyugalmával kerestem olyan kozmetikát a neten, ahol azonnal tudnának fogadni. Óriási szerencsémre véletlenszerűen megtaláltam Patríciát és a Padma Szépségszalont. Késő esti órában érkeztem, Patrícia mégis olyan lendülettel, lelkesedéssel és szeretettel fogadott, mintha az első páciense volnék aznap, a szalonban pedig lágy zene, hangulatos fények és megnyugtató illatok vártak. Már megérkezni is csodás volt. Patrícia kiváló szakember, részletesen tájékoztatott a kezelés menetéről, az alkalmazott kozmetikumokról, és végig nagyon odafigyelt rám. Olyan finoman, gyengéden kezelte az arcom, és végig olyan kedves és megnyugtató hangon beszélt hozzám, hogy a kezelés végére teljesen ellazultam, és kipihentem magam. Szívből ajánlom Patrícia kezeléseit azoknak, akik professzionális arckezelés mellett lelki megpihenésre is vágynak.”
Sz. Gabriella
„Szuper gyors, és tökéletes munkát végzett Karina.”
B. Kitty
„Ötcsillagos! Élmény, kikapcsolódás, fantasztikus profizmus ! Megújulva jön el az ember! Köszönöm szépen!”
B. László
„Karina tökéletes munkát végzett!”
Ny. Vivien
„A Padma nekem mindig a nyugalom szigete. Belépek és elszáll minden bajom :) A csajok pedig egytől egyig vérprofik ;)”
Sz. Mónika
„Patrícia nagyon kedves volt, és ügyes. Biztosan visszamegyek még Hozzá más kezelést is kipróbálni.”
Sz. Krisztina
„Ügyes kezek, megnyugtató környezet, de a melegített kezelőágy teljesen levett a lábamról!”
V. Judit
„Karina mindig kedves, türelmes. A Kelet varázsa fiatalító arckezelést kértem. Ebben jade görgőkkel történik a masszázs, ami különleges, és kiterjed a dekoltázsra, nyakra. Sikerült megint teljesen ellazulnom, kisimult a bőröm!”
B. Eszter
„Itt mindig úgy érzem, hogy a legjobb kezekben vagyok. A profi munka mellett maximális odafigyelést és kedvességet is kapok. :)”
N. Adrienn
„ Tökéletes volt minden, nagyon jó szívvel ajánlom Virág csodás kezeit! Igazi feltöltődés, nem csak testileg, hanem mentálisan is. Köszönöm szépen Virág, még biztosan találkozunk!”
N. Edina
„Patrícia nagyon kedves, figyelmes és ügyes volt. :)”
Cs. Nóra
„Kedves fogadtatás, pozitív kisugárzás, teljes ellazulás.”
T. Mónika
„Karina a kora reggeli időpint ellenère is kedvesen fogadott Alapos, de nem fájdalmas tisztítás. Kellő vèdelem az utcai viszonyok ellen. 4 alkalmas csomag első rèsze. Várom a következőt A szalonban eddig csak profi hozzáállással találkoztam”
S. Andrea
„Patrícia nagyon kedves és segítőkész kozmetikus. Mivel nem jól látásom így sokat segített mindenben. Nagyon figyelmes volt. A kezelés is szuper volt. A masszázs is nagyon jólesett. Biztos hogy még találkozunk!”
F. Zsófia
„Patricia nagyon profi munkát végzett, és nagyon kedves volt!”
T. Cintia
„Virág mindig teljes bizalmi és gondoskodó légkört alakít ki. Ezenfelül mindent megtesz, hogy a lehető legkényelmesebben tud magad érezni. Nagyon értékteremtő a Padma szépségszalon!!!”
O. Veronika
„Nagyon kedves, segitőkêsz es hozzáèrtő. Barmikor szivesen visszatèrek hozzá kezelèsre.”
Cs. Ágnes
„ Fantasztikus testi-lelki megújulás volt a kezelés”
M. Maya
„Virág nagyon precíz és kedves, minden részletre odafigyel.”
T. Lilla
„Deep Clean kezelésen voltam. 2 óra teljes énidő, a kezelés során alkalmazott arcmasszázs és termékek fantasztikusak, teljesen ellazultam, a bőröm azonnal puha és sima lett. Karina a kezelés közben folyamatosan magyarázott, a következő lépésekről tájékoztatott. Mindenkinek őszintén ajánlom, már nézem is a következő kezelést.”
K. Amanda
„Pati nagyon figyelmes, kedves, rendkívül tapasztalt kozmetikus! Csak ajánlani tudom! :)”
V. Viktória
„Mindig élmény Virághoz jönni, kedves, barátságos és rendkívül profeszionális. Figyel az igényekre és nagyon körültekintő :)”
N. Edina
„Nemcsak testi, hanem lelki feltöltődés is minden egyes alkalom.”
G. Szonja
„Kedves kiszolgálás, remek környezetben. Igazi relaxálás bármilyen kezelésnél.”
S. Claudia
„Virág különleges szakértelemmel végzi az arc- és testkezeléseket. Nagyon figyelmes, kedves, holisztikus szemléletű kozmetikus, akinek egyedi kezelései különleges élményt biztosítanak. Nagyon jó volt a két órás szeánsz, testnek és léleknek is.”
V. Judit
„Nagyon kedves volt Patrícia! A szalon kellemes, megnyugtató atmoszférájú, szép tiszta környezet. Különösen jól esett az arcmasszázs. Szívesen megyek legközelebb is!”
W. Hanna
„Patti nagyon ügyes és hihetetlenül kedves, Köszönöm szépen ”
B. József
„Deep clean tisztításon voltam, nagyon kellemes élmény volt ( a nyomkodást leszámítva :) ) Biztos hogy még visszatérek , ajánlani tudom csak”
P. Eszter
„Nagyon szeretek Virághoz járni :)!! Nagyon örülök hogy megtaláltalak!! Szuper szakember , a munkája egyben a hivatása is.Nagyon kedves, nagyon türelmes, és profi tanácsokat ad ha éppen elakadunk a hétköznapi bőrápolás rejtelmeiben.”
N. Dóra
„A Winter kezelést mindenkinek csak ajánlani tudom, melengető, ellazulós, igazi feltöltődés a téli napokon a testnek és az arcnak egyaránt.”
B. Zsófia
„Jól éreztem magam, és pihe-puha lett a bőröm. :)”
T. Lilla
„Fantasztikus a kezelés, azt gondoltam egy óra kevés, de a kozmetikumok illata és a zene teljesen ellazított. A kezelés után azonnal selymes lett.”
K. Amanda
„Kamaszkorom óta ingáztam a rosszabbnál rosszabb kozmetikusok között. Sajnos a legutóbbi kozmetikusom hegeket ejtett az arcbőrömön is. Nagyon elkeseredett voltam, aztán ráleltem Virágra. Helyre hozta a bőrömet és most már szebb mint valaha! A kezelések szuper hangulatban telnek, Virág nagyon kedves és állandóan figyel rám! Imádom a termékeket is amivel dolgozik! Szívből ajánlom mindenkinek a padma szépségszalont!”
H. Polett
„Rendkívül kedves, jó volt, olyan szolgáltatást kaptam amire nem is számítottam, tökéletesen elégedett vagyok!!!”
B. Judit
„Elègedett vagyok a kezelèssel, ès a kozmetikussal is.”
M. Nikolett
„Mindenkinek szívből ajánlom Patríciát, fantasztikus munkát végez!”
B. Laura
„Nagyon jól éreztem magam a kezelés alatt. Patrícia profi munkát végzett, köszönöm a kedvességet.”
F. Zsuzsanna
„Ez is tökéletes volt, mint minden mindig Virágnál. :)”

© 2023-2026 Padma Szépségszalon

Page load link
Go to Top